İstanbul trafiğinde baltalı saldırı! Sürücünün kafasına çarptı

Kaza, bugün akşam saatlerinde Güngören Mareşal Çakmak ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre iki sürücü arasında arıza nedeniyle tartışma çıktı. Araçlardan inen sürücüler yol üzerinde tartışmaya başladı.

BALTA İLE SALDIRDI

Çevredekiler onları ayırmaya çalışırken, sürücülerden biri araçtan aldığı baltayla sürücünün kafasına vurdu.

Çevredekilerin müdahalesiyle çatışma sona ererken, elinde balta bulunan sürücü, aracına binerek uzaklaştı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. (DHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
YRP başkanı devir teslim töreninde çılgına döndü!  MHP'liye önce çiçek attı, sonra küfür ve hakaret ederek yanına yaklaştı! YRP başkanı devir teslim töreninde çılgına döndü! MHP’liye önce çiçek attı, sonra küfür ve hakaret ederek yanına yaklaştı!
Dedektif gibi takip edip oğlunu kasaba kasaba aradı!  Türk polisi imdada yetiştiDedektif gibi takip edip oğlunu kasaba kasaba aradı! Türk polisi imdada yetişti
Tefeciye olan borcu hayatını kabusa çevirdi!  10 katını ödedi, şehir değiştirdi kaçamadı: 'Marketime POS koydular'Tefeciye olan borcu hayatını kabusa çevirdi! 10 katını ödedi, şehir değiştirdi kaçamadı: ‘Marketime POS koydular’

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber