Selen Görgüzel tacizi açıkça anlattı! İsimleri açıkladı… Çocuklar Duyamıyor dizisinde Ferdi Akarnur ve Nihat Özcan

Dizi setinde tacize uğradığını söyleyen Selen Görgüzel, açıklamaları sıradanlaşınca sosyal medyada kendisini taciz edenleri ifşa etti.

“Çok ağır ve travmatik bir şey yaşadım. 2009 yılıydı, rol aldığım bir dizide hem yönetmenden hem de oyuncudan. Çok korkutucu bir şeydi. Fiziksel şiddete maruz kaldım. İsimlerini söylemeyeceğim. Konuyu mahkemeye taşıdım ve kazandım. Daha sonra o dizi durduruldu.” Selen Görgüzel şu ifadeleri kullanarak bu kişilerin kim olduğunu açıkladı.

Çocuklar Duymuyor dizisinde Ferdi Akarnur ve yönetmen Nihat Özcan tarafından tacize uğradığını iddia eden Görgüzel, “Yasal haklarımız tamamlanmıştır” ve bu olayın 2009 yılında yaşandığını söyledi.

Ferdi Akarnur’un o dönemde konuyla ilgili “Evet doğru, taciz ettim. İstedim ama vermedi, doğru vermedi” sözleri yeniden gündeme geldi.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Set sonrası korkunç kaza!  Aceleyle hastaneye kaldırıldı  Set sonrası korkunç kaza! Aceleyle hastaneye kaldırıldı
Bir kez daha sınır tanımıyordu!  Posta yuvarlandı ve uzandı... Bir kez daha sınır tanımıyordu! Posta yuvarlandı ve uzandı…
Bakın Türkiye'nin en zengin oyuncusu kim!  Zenginliği şaşırtıcıydıBakın Türkiye’nin en zengin oyuncusu kim! Zenginliği şaşırtıcıydı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber