“Seyircinin coşkusuna dayanamayıp sahneyi terk ettiği” haberine ilişkin ilk açıklama Cem Yılmaz'dan geldi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bilgilendirici paylaşımlarıyla sosyal medyanın her zaman gündeminde kalan isimlerden biri. Uzun bir aradan sonra CMXXIV ile yeniden sahneye çıkan ünlü komedyen, sahnelerinde gündem olmaya devam ediyor.

ÜNLÜ KOMEDYEN SALONDAN ÇIKTI!

Yılmaz'ın sahnede yaptığı şakalar bugünlerde sosyal medyada sıklıkla konuşuluyor. Son dönemde eleştirilerin odağında yer alan Yılmaz, son dönemde eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Cem Yılmaz'ın son gösterisinde beklenmedik bir olay yaşandı. Yılmaz'ın gösterisine giden bir seyirci, salonda diğer izleyicilere şiddet uyguladığını, ünlü komedyenin sinirlenerek salonu terk ettiğini söyledi.

“Bu işe dün mü başladık?”

Cem Yılmaz, birçok farklı suçlamanın ardından X hesabından ilk açıklamayı yayınladı. Yılmaz, “Çocuk gibi manşetlere çıktınız… Seyirci şunu dedi ve sahneden indi, ne oldu? Dün başladık mı?” Olaya şu cümlelerle tepki gösterdi.

Ünlü komedyen, “Cem Yılmaz'a karalama kampanyası yapıyorlar” diyen bir takipçisine şu yanıtı verdi;

Ekran görüntüsü_14

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sertab Erener 21 yıl sonra Eurovision sahnesinde!  ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla yine her şeyi mahvettiSertab Erener 21 yıl sonra Eurovision sahnesinde! ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla yine her şeyi mahvetti
Afra Saraçoğlu ödül töreninde zorlandı!  Yapılan temastan rahatsız olduAfra Saraçoğlu ödül töreninde zorlandı! Yapılan temastan rahatsız oldu
Yayınlanır yayınlanmaz paylaştı!  'Merak etme'Yayınlanır yayınlanmaz paylaştı! 'Merak etme'

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber