Ulusal Para Kürek – SPOR’dan 1 Gümüş Madalya ve 1 Bronz Madalya

Paraşüt milli takımımızdan Yiğit Doğukan Bozkurt, 2024 Dünya ve Avrupa Salon Kürek Şampiyonası’nın ikinci gününde 1 gümüş ve 1 bronz olmak üzere 2 madalya daha kazandı.
Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen 2024 Dünya ve Avrupa Salon Kürek Şampiyonası yarışlarında Yiğit Doğukan Bozkurt, PR2 erkekler 500 metre yarışında 01:45.9’luk derecesiyle Avrupa sıralamasında 2. sırada tamamladı. Avrupa ikincisi olup gümüş madalya kazandı. Aynı yarışmanın sonuçlarına göre milli paraşüt sporcusu Yiğit Doğukan Bozkurt, elde ettiği sonuçla dünya sıralamasında 3’üncü olurken, bronz madalya kazanarak dünya üçüncüsü oldu.

23-24 Şubat tarihleri ​​arasında düzenlenen 2024 Dünya ve Avrupa Salon Kürek Şampiyonası’nın ilk gününde Yiğit Doğukan Bozkurt, erkekler 2000 metre PR2 kategorisinde 07:53.1’lik derecesiyle Avrupa üçüncüsü olarak madalyanın sahibi oldu. bronzdan.

Milli Para Kürek Takımımız, bugünkü sonuçlarıyla 2024 Dünya ve Avrupa Salon Kürek Şampiyonası’nda ülkemize 1 Gümüş ve 2 Bronz olmak üzere toplam 3 madalya kazandırdı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber