Diktatör Mussolini’nin yeğeni saldırıya uğradı! Şikayetçi olmayacağını açıkladı.

Mussolini, X sosyal hesabından yaptığı paylaşımda, Strazburg sokaklarında bir kişinin saldırısına uğradığını belirtti.

“HAKARET ETTİM”

61 yaşındaki Mussolini, video paylaşımında şunları söyledi: “İtalyanca konuşan birinin saldırısına uğradım. Strasbourg’da bir dizi çılgın hakarete maruz kaldım. Koltuk değneğine benzer bir şey vardı. Sırtıma ve omuzlarıma vurdu. . Çok fazla şiddet vardı. Çaresiz durumdayım.” dedi.

ŞİKAYET YAPMAYACAKSINIZ

Daha sonra yaşadıklarını ulusal basına aktaran Mussolini, akşam yemeğine giderken tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradığını, bu kişinin kendisini kapüşonlu olmasına rağmen tanıdığını söyledi.

Sosyal medyada yayınlanan videonun ardından milletvekilleri Mussolini’ye destek verirken, Alessandra Mussolini kendisine saldıran kişi hakkında suç duyurusunda bulunmayacağını söyledi.

GÖREVLERİNE DEVAM EDİYOR

Üç kez Avrupa Parlamentosu üyeliğine seçilen İtalyan diktatör lider Benito Mussolini’nin yeğeni Mussolini, İtalya’daki hükümet ortağı Forza Italia’nın parlamento üyesidir.

Avrupa Parlamentosu Strazburg, Brüksel ve Lüksemburg’da faaliyet göstermektedir. (AA)Bu içerik Ufuk Dağ tarafından yayınlanmıştır.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Turgut Altınok'un su sözüne Mansur Yavaş'tan yanıt: Çaresizlik olarak görüyorumTurgut Altınok’un su sözüne Mansur Yavaş’tan yanıt: Çaresizlik olarak görüyorum
Bakın Mansur Yavaş'ın sorduğu soruya seçmen onu örnek göstererek nasıl yanıt verdi?Bakın Mansur Yavaş’ın sorduğu soruya seçmen onu örnek göstererek nasıl yanıt verdi?
Kimse görmez!  Marmara Denizi yok olduKimse görmez! Marmara Denizi yok oldu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber